buraya ekle

 

 Sefaköy elektrik ustası deneyimli uzman ekiplermiz işinde ustalaşmış kadromuzla haftanın 7 /24 siz bir telefon kadar yakınız.ev veya işyeriniz olabilir veya tüm mekanlarınızda uluşabilecek tüm teknik arıza ve bakım işlerinizde bizi arayarak bulunduğunuz adrese en yakın ekiplerimizin yönlendirmesini yapmaktayız.

İnternet bağlantısı ve kablo çekim işlemlerinizde size kaliteli tse ve iso belgelere sahip kablo ve ürünleri kulanmaktayız.sizlere  güvenilir bir hizmetle bir telefon kadar yakınız.

Sefaköy mahallesi elektrik ustası elektrik sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak elektrik tesisatı işleri,tadilat ve ev işyeri ofislerinizde ulaşabilecek elektrik alakalı yüksek gerilim elektrik işleri,trifaz elektrik arızaları pano kurulumu gibi ev içinde uluşabilecek sigorta şartel değişimi ve teknik arızaları,piriz değişim anahtar değişim, sefaköy elektrik servisi kablolama işlerinizde kanallma işleri itinayla uzman ekiplerimiz tarafından ve daha birçok elektrik konusunda sizlere uzman ustalarımız kontrolünde garanti kapsamında hizmet vermektedir.

Küçükçekmece sefaköy mahallesi internet arızaları cat6 data kablosu çekim işleri,telefon kablosu çekimi modem kurulumu gibi birçok teknik işlerinizde uzman bilişim ekiplerimiz kontrolü altında yapılmaktadır. Tüm altyapı çalışmaları data ve telefon kablosu çekimi gibi santral kurulumu gibi işlerinizde bize danışmadan karar vermemeniz yaranıza olacaktır.sefaköy klima kombi elektrik tesisatı işleri hizmetimiz vardır.

BAŞLICA SERVİSLERİMİZ 7/24 SEFAKÖY

ELEKTRİK ARIZALARI

İNTERNET ARIZALARI

GÜVENLİK KAMERALARI

AVİZE ASMA İŞLERİ

UYDU ÇANAK MONTAJI

TELEVİZYON KURULUM TV KABLOSU ÇEKİMİ

EV VE İŞYERİ AYDINLATMA LED SPOT İŞLERİ

LED DÖŞEME İŞLERİ

KLİMA KOMBİ ELEKTRİK İŞLERİ

TOPRAKLAMA HATTI ÇEKİMİ VE TADİLAT İŞLERİ