buraya ekle

KÜÇÜKÇEKMECE ELEKTRİK USTASI

Halkalı elektrik servisi bahsettiğimiz gibi son derece kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Yaptığı tüm işlerde son teknoloji harikası makinelerden faydalanmaktadır ve kullandığı tüm malzemeler kalitelidir. merter elektrik ustası Bu kadar kaliteli hizmet sunmasına rağmen bu işin maliyetini en az seviyede size yansıtmaktadır. Piyasda iş yapan diğer firmaların aksine çok fahiş fiyatlar söyleyerek sizleri zor durumda bırakmaz ve ekonomik imkanlarınızı zorlamaz. Bu fiyatlara bu kalitede hizmeti başka hiçbir yerde bulamazsınız.Günün her saatinde, her türlü elektrik arızalanmalarında ya da yeni bir elektrik tesisatı çekmek istediğinizde son derece içiniz rahat bir şekilde işinizi ve evinizi merter elektrik ustası firmamıza teslim edebilirsiniz.

Halkalı  mahallesi internet arızaları cat6 data kablosu çekim işleri,telefon kablosu çekimi modem kurulumu gibi birçok teknik işlerinizde uzman bilişim ekiplerimiz kontrolü altında yapılmaktadır. Tüm altyapı çalışmaları data ve telefon kablosu çekimi gibi santral kurulumu gibi işlerinizde bize danışmadan karar vermemeniz yaranıza olacaktır.

Küçükçekmece HALKALI ELEKTRİKCİ olarak çanak işleri avize montajı halkalı da led aydınlatma işleri,tadilat işleri,ve tüm teknik işlerinizde bizi aramanız yeterli olacaktır.

Halkalı yakın elektrikçi olarak  İstanbul’un   her noktasında her türlü elektrik işlerinizi tecrübeli elemanlarımızla en iyi şekilde tam vaktinde yerine getirmek için çalışmalar sürdüren, Uygun maliyetli işçilik fiyatları sunmakla beraber, Müşterilerinin gönül rahatlığını ön planda tutan, Kaliteli işlevi prensip edinmiş, Sizlerden aldığımız güç & talepler doğrultusunda size hizmet vermekteyiz Elektrik ustalarımız sahibi olduğu bilgi & tecrübeyi, Siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır.

BAŞLICA HİZMETLERİMİZ HALKALI 7-24

HALKALI İNTERNET ARIZALARI

HALKALI TÜM ELEKTRİK ARIZA VE PANO ARIZALARI

HALKALI MAHALLESİ UYDU ÇANAK SERVİSİ

HALAKLI DA ELEKTRİKCİ AVİZE ASMA VE MONTAJ İŞLERİ

HALKALI ZİL ARIZALARI KABLO ÇEKİMİ VE KANALLAMA İŞLERİ

HALKALI GÜVENLİK KAMERA MONTAJI