buraya ekle

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Elektrikçi Ara, sizlere elektrik hizmetleri veren ve 2008 yılında kurulmuş olan bir elektrik servis firmasıdır. Her geçen gün kendisini, hizmet kalitesini yükseltmeye adayan ve müşterilerinin memnuniyetini esas alan bir firmadır.

Müşterilerimizin elektrik sorunlarını en kısa süre içerisinde ve en etkili şekilde çözmek için girişimler başlatırız. Bu girişimler sonucunda etkili ve hızlı çözümler buluruz. Müşteri memnuniyetini esas aldığımız için müşteri memnun olmazsa eşdeğer olarak bir başka çözüm buluruz. Öncelik müşteri memnuniyetidir.

Çözümlerde sınır yoktur. İşlerinde usta personellerce verdiğimiz bu hizmetlerimizde usta personellerimiz, sizlere etkili çözümler sunarlar. Etkili çözümlerle ve bütçenize uygun fiyatlarla hizmet verirler.

Müşterilerine 7/24 elektrik hizmetleri veren bir firmadır. Ayrıca acil elektrikçi servisi de bulunmaktadır. Acil elektrikçi servisi için: 0536 846 79 81 numaralı telefon ile hizmet alabilirsiniz.

Vizyonumuz

Siz değerli müşterilerimizin yüzlerindeki tebessümü düşürmemek, kaliteli hizmet esasına bağlı kalarak ve bu hizmetleri de en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktır.

Misyonumuz

Her zaman ve her daim hazır olarak sizlerin hizmetine kendisini adamış işlerinde usta personellerce sizlerin elektriğe dair hangi hizmete ihtiyacınız varsa kesin ve etkili çözümlerle yanınızdayız ve yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Ne Yaparız?

Sizlerin temeli elektriğe dayanan sorunlarınıza etkili ve kesin çözümler sunarız. Sunduğumuz çözümleri usta kadromuzla yürürlüğe koyarız. Müşterimiz memnun olmadan işi bitti saymayız. En kısa sürede sorunlarınıza çözüm arar ve en uygun fiyatlarla hizmetlerimizi size sunarız. Elektrikçi Ara, müşteri memnuniyetini esas alan bir elektrik firmasıdır. Müşteri memnuniyetini en önde tutar ve hizmetlerini bu esasa uygun olarak müşterilerine sunar.

*Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiyi aşağıda görebilirsiniz.

Elektrikçi Hizmetlerimiz Nelerdir?

 • Yüksek gerilim elektrik, orta gerilim pano kurulumu, santral kablo çekme, telefon arızaları giderme,
 • Kompanze elektrik pano kurulumu, otomasyon sistemleri kurulumu,
 • Elektrik panosu kurulumu, bina elektrik tesisatı, yanmaz kablo çeşitleri,
 • Alçak gerilim, orta gerilim, yüksek gerilim elektrik işleri,
 • İş yeri, büro, dükkan elektrik kablolama, büro, ofis ve iş yeri elektrik arızası,
 • Daire içerisine topraklama hat çekimi, paratoner kurulumu,
 • Elektrik kablolama, tava kurulumu, daire içi elektrik arızası, ofis içi priz arıza ve elektrik tesisatı, aydınlatma,
 • Bina ve iş yeri için yangın sistemleri, firma ve ev alarm sistemleri kurulumu,
 • Çanak anten düzeltme, uydu kurulumu güncelleme,
 • Dış mekan, iç mekan güvenlik sistemleri kablolama,
 • ADSL kablolama, cat5 kablo, cat6 kablo, internet arızaları, vitrin aydınlatma,
 • Elektrik malzemeleri yenileme ve vitrin aydınlatma sistemleri’nde çözümler sunuyoruz.
*Diğer hizmetlerimiz: TV, uydu, telefon, internet, diafon arızası/kurulumu/bakımı/montajı, güvenlik kameraları, alarm, yangın sistemleri/arızası/bakımı/montajı ve kurulumu. Aydınlatma ve ses sistemleri montajı/arızası, gaz detektörü ve ses sensörleri montajı/arızası; apartman, site, daire, ofis ve iş yerleri. Ticarethanelerde, asansörlerde ve katlarda; elektrik panoları ve yeni elektrik kabloları itina ile değiştirilmesi, bakımı ve arızasının çözümüdür.