buraya ekle

 Elektrikçi Servisi Ara Yakın

Elektrik işlerinde size güvenle ve memnuniyetle sizlerin tüm arıza ve tadilat işlerinizi itina ile yaparak malzeme ve işçilik konusunda tecrübeli ustalarımız ile gerek fiyat gerek düzenli hızlı servislerimizle vereceğiniz adrese kısa zaman da  gelerek teknik işlerinize anında müdahalede bulunuyoruz. Evinizin anlık şartel sigorta atma sorunları genellikle kısa devre veya mutfak cihazlarında kaynaklı olma ihtimali daha yüksektir. Sigorta atmasının diğer bir hususu da prizlerde su alma ve ısınma sebepli fazla cihaz çalışması sonucunda yanma ve kısa devre gibi sorun teşkil ederek bina içi tesisatında sıkıntılar meydana gelmesine sebebiyet vererek, ayrıca ana şartelin sürekli atması ve tesisata zarar verme sonucu oluşur. Bu benzer işlerinizde şarteli indirip en yakın bir Elektrikciler  ustasından hizmet almanız en doğru seçenek olacaktır.

Profesyonel işinde ehli kişilerle bölgemizde yıllardır  Elektrik ustası ara elektrik Bölümü Elektrik Tesisatı Yenileme, Kablolama, Topraklama, led Aydınlatma, Spot Aydınlatma, avize asma işleri, Aydınlatma Dekor, Elektrik Panolarının Bakımı, Elektrik Arıza Çözümleri, Elektrik Kaçağı Kontrol, Termosifon Montaj, Tamir ve Bakımı, Şofben Satış ve Hızlı Elektrikçi Servisi anlayışı ile güvenilir işinde uzman ekip arkadaşlarımız kontrolünde kapıya servis, veya istenilen güne saate vereceğiniz randevu ile işlerinizi aksatmadan bizi arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Elektrik  Karşılaştığımız Sorunlar Başlıca…

Priz arızaları ve priz kablosu yanması ve yenilemesi

Anahtar düğmesi çalışmıyor iç tesisat işleri bakım onarımı işlemleri

Evin şartel panosunda ses gelmesi ve şartel sigorta arıza onarım işleri

Avize duyu değişme işleri spot takma ampul değişimi

Kaçak akım rölesi sürekli atıyor ve teknik arızaları kaçak akım rölesi değişimi

İstanbulda elektrikci ara  çevresinde elektrikçi ustası elektrik dükkanı

Mutfak şarteli atıyor ve yanık kokusu geliyor sebebi nedir?

Genel olarak bu tür sıkıntılarda tesisat ve priz kaynaklı olabilmekte, ayrıca kullandığınız Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Ani su ısıtıcılar şofben ve kettle benzer, Tost makinesi gibi yüksek elektrik akımı çeken cihazların bir arada birlikte çalışma sonucu yükleme sebebi ile kablo ısınması ve ısınmadan  kaynaklı priz ve fiş yanması meydana gelebilir. Bunun   dışında diğer bir faktör ise mutfak sigortası atması meydana gelmektedir.

Elektrik adına ve internet arızaları gibi daha sayamadığımız ve yazamadığımız birçok arıza işleri tadilat ve yenileme işleri ev işyerinizde ofisinizde hata tüm mekanlarınızda bize ulaşıp adresinize servis çağırmanız yeterli olacaktır.

İstanbul çevresinde her yerine evlere, iş yerlerine profesyonel elektrikçilerimiz ile arıza ve tamir hizmeti veriyoruz. Gece elektriğiniz mi bozuldu? Acil elektrik tamircisi mi arıyorsunuz? Çağrı merkezimizi aradığınız zaman bölgemizin her yerine 7/24 en kısa zamanda elektrik ustası gönderiyoruz.

Tecrübeli elektrik ustaları ile müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak sorununuzu en etkin ve hızlı bir biçimde çözüyoruz.

Kısa devre, pano tesisatı, kablonun su alması, kabloda hasar ve kopukluk, kablo temassızlığı, şalter sorunları, elektrik sigortası arızaları, priz ve ampul arızaları ve her türlü arıza, tamir, bakım işlemleriniz için hesaplı fiyatlarla, çözüm sonrası ve kapıda ödeme seçenekleri ile hizmet vermekteyiz.

Hayatımızın en önemli enerji kaynağı elektriktir. Bu enerji kaynağının belli noktalardan geçerek bizlere ulaşması gerekir. Elektrikle ilgili her türlü sorunlarınız için hizmetinizdeyiz. Bunu usta ve tecrübeli kişilerin yapması, size daha iyi hizmet olarak geri dönecektir.

Acil Elektrikci Ara

Acil elektrikçi hizmetimiz için irtibat numaramız aracılığıyla bize ulaşabilir, sorunlarınızı anlatabilir hatta gösterebilirsiniz. Biz de sorunun analizini yaparak sizlere konu hakkında detaylı bilgi vererek sonrasında çözümü uygulama aşamasına taşıyoruz. Elektrik sorunlarınıza pratik ve uygun maliyetlerle çözümler sağlıyoruz Yakın Elektrik ustası  klima kombi elektrik tesisatı işleri acil elektrikçi hizmetimiz için irtibat numaramız yukarıda mevcuttur. Acil elektrikciler

Tüm bu hizmetlerimiz kapsamında hizmet kalitemizi arttırabilmek için sizlerin değerli görüş, öneri ve şikayetlerinize ihtiyacımız var. Her bir görüş ve öneri bizim için altın değeri taşımaktadır. Bu hizmetleri, müşteri memnuniyeti odaklı ve müşteri dostu şekilde veriyoruz.

Çağımızın olmazsa olmazı haline gelen ve tüm elektronik cihazların çalışma sebebi olarak bilinen Elektrik ülkemizde 220v alçak gerilim olarak, ve sanayi işletmeler için de 380v yüksek gerilim güç volt ile verim almaktayız. Firmamız olarak profesyonel kadromuzla sizlerin elektrik problemlerine hızlı ve etkili çözümler sağlıyor ve bu çözümleri sorunlarınıza entegre ediyoruz. İstanbulda verdiğimiz elektrik servis hizmetlerimiz için irtibat numaramızı kullanabilirsiniz. hizmetlerimiz dahilinde  tüm verdiğimiz teknik hizmetler dışında 7-24 bilgi ve servis almak için bizi hemen arayıp bilgi alabilirsiniz.

Acil elektrikçi hizmetimizi sizlere 7/24 kesintisiz olarak sağlıyoruz. Uzman personellerimiz ile birlikte vermiş olduğumuz hizmet için irtibat numaramızdan ulaşarak acil elektrik servisimizi temin edebilirsiniz. Her saatte hizmetinizdeyiz. Arayın, sorunlarınıza çözüm yolları arayalım.

Hizmetlerimiz Başlıca 

 1. da yüksek gerilim elektrik, orta gerilim pano kurulumu, santral kablo çekme, telefon arızaları giderme, ev iç tesisat yenileme işlemi ve tadilat kablo kanallama işlerinizde,profesyonel servis hizmetleri ile elektrik pano kurulumu, otomasyon sistemleri kurulumu,
 2. Elektrik panosu kurulumu, bina elektrik tesisatı, yanmaz kablo çeşitleri,
 3. En Yakın Elektrik Tamircisi  Alçak Gerilim, Orta Gerilim, Yüksek Gerilim Elektrik İşleri,
 4. Bölgesinde İş Yeri, Büro, Dükkan Elektrik Kablolama, Büro, Ofis Ve İş Yeri Ve Cafe Benzeri Tüm İşletme Ve Mekanların Elektrik Arızası,
 5. Daire İçerisine Topraklama Hat Çekimi, Paratoner Kurulumu,
 6. Elektrik Kablolama, Tava Kurulumu, Daire İçi Elektrik Arızası, Ofis İçi Priz Arıza Ve Elektrik Tesisatı, Aydınlatma,
 7. Bina Ve İş Yeri İçin Yangın Sistemleri, Firma Ve Ev Alarm Sistemleri Kurulumu,
 8. Çanak Anten Düzeltme, Uydu Kurulumu Güncelleme,
 9. Dış Mekan, İç Mekan Güvenlik Sistemleri Kablolama,
 10. ADSL Kablolama, Vdsl Kablolama, Cat5 Kablo, Cat6 Kablo,  Fiber Kablo Soket değişimi İnternet Arızaları, Vitrin Aydınlatma Çözümleri Sunuyoruz
 11. Fiber İnternet Arızaları Ve Avize Asma Gibi Montaj İşlerinizi İttina İle Yapılmaktadır.
 12. Telefon Kablosu Çekme Ve Modem Kurulum İşlemler, Menzil Genişletici Cihazlar Access Point Roater Ve Tüm Bağlantı Teknik Kurulum İşlemi
 13. Ses Sistemleri Kurulumu, Merkezi Çanak Uydu Sistem Kurulum Ve Çoklu Elenbi Bağlantı İşleri

İstanbulda Elektrik Tamircileri

 Bölge elektrikçi ustası olarak tüm teknik hizmetler

Elektrik arızaları işlerinde yakın elektrik ustası

Güvenlik kamera servisi sistem kurulumu ve ip kamera ve wi-fi kamera kurulumu

İnternet arızaları telefon kablosu çekimi  merkez elektrikçi telefonu

Tüm menzil genişletici access point, roater ve data kablosu sıwıtch kurulum işleri teknik hizmetleri

Merkez uydu çanak sistemleri ayarlaması ve teknik kurulum güncelleme işleri bilişim uzman servis hizmetleri

Tüm aviz modelleri montajı duy spot led panel ve şerit rgb led kurulum ve trafo değişim işleri hizmeti

Klima alakalı kombi alakalı şofben kablo ve sigorta tesisat işlemleri

Ev işyeri ofi aydınlatma ve priz anahtar tesisat tadilat işleri ve tüm pano ve şartel sigorta değişim ve arıza bakım işlemlerinizde bizi Arayabilirsiniz.

İletişim için – 0536 846 79 81 Hemen Ara….