buraya ekle

ELEKTRİK USTASI SULTANGAZİ 50YIL MAHALLESİ ELEKTRİK VE TEKNİK HİZMETLER SERVİSİ 7/24

50.Yıl elektrikçi ustası ev ve işyerinizdeki elektrik arızaları bakımı için bizi arayarak adresinize servis talep edebilirsiniz.50 yıl mahallesi elektrikçi, size daima en iyi, en kaliteli, en hesaplı ve en profesyonel hizmeti sunmaktadır.

İş yapım aşamasında evinizin veya iş yerinizin temizliğine ve titizliğine son derece özen gösteren ve eğitimli kadromuzla hizmet sağlamaktayız.

Elektrik Arıza
sultangazi 50yılda elektrikçi olarak tek amacımız her türlü elektrik arıza ve onarımlarında siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktır. Elektrik konusu çok hassas olup sizi bu konuda ayrıca bilgilendirerek kontrollerinizi yapmaktayız.

Sultangazi avize montajı elektrikçi, olarak avize taktırmak, avize yerlerini değiştirmek veya avizelerinizin oda içerisinde mevcut yerlerine montaj yaptırmak istiyorsanız bizi aramanız yeterli olacaktır. Kablo Kanalı döşeme işleri,klima kombi elektrik tesisatı işleriniz,en yakın elektrikçi 50 yıl Mahallesi Elektrikçi ustası kablo kanalına ihtiyaç duyuyorsunuz, duvara askılı televizyon kullanıyorsunuz anten kablosu ve televizyonun giriş kablosu çirkin görünüyor diyorsanız,bizi aramanız yeterli.telefon Kablo
çekimi, Pano Tesisatı ve Arızası
Pano tesisatı bina içerisi elektrik dağılımı ve kontrolünde önemli bir yere sahiptir. Oluşturulan pano içerisinde kablo düzeni ve yerleşimi en az kullanılan kablo kesitleri ve şalter değerleri kadar önemli bir husustur.sizlere yapılacak tüm teknik işlerinizde garanti kapsamında uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

50 yıl elektrikçi ustası olarak bizi taknik bircok konulardan destek veya adresinize servis isteyebilirsiniz.

              Başlıca servislerimiz..

  • 50 YIL ELEKTRİKÇİ ELEKTRİK ARIZALARI PANO ARIZALARI
  • 50 YIL İNTERNET BAĞLANTISI ARIZASI VE TEKNİK İŞLEMLERİ
  • 50YIL UYDU SERVİSİ TV KURULUMU ZİL ARIZALARINIZ
  • 50 YIL AVİZE MONTAJ İŞLERİNİZ SULTANGAZİ 50 YIL ELEKTRİKÇİ LED SPOT AYDINLATMA İŞLERİNİZ
  • 50 YIL  MAHALLESİ ELEKTRİKÇİ GÜVENLİK KAMERALARI MONTAJI TEKNİK ARIZALARI BAKIMI SERVİSİ
  • 50YIL ELEKTRİK TESİSATI İŞLERİ TADİLAT İŞLERİ
  • 7/24 SULTANGAZİ 50YIL ELEKTRİK USTASI