buraya ekle

Gaziosmanpaşa Mevlana Elektrikçi 

Hemen Ara Servis İste….

Elektrik işlerinde size güvenle ve memnuniyetle sizlerin tüm arıza ve tadilat işlerinizi itina ile yaparak malzeme ve işçilik konusunda tecrübeli ustalarımız ile gerek fiyat gerek düzenli hızlı servislerimizle vereceğiniz adrese kısa zaman da  gelerek teknik işlerinize anında müdahalede bulunuyoruz. Evinizin anlık şartel sigorta atma sorunları genellikle kısa devre veya mutfak cihazlarında kaynaklı olma ihtimali daha yüksektir. Sigorta atmasının diğer bir hususu da prizlerde su alma ve ısınma sebepli fazla cihaz çalışması sonucunda yanma ve kısa devre gibi sorun teşkil ederek bina içi tesisatında sıkıntılar meydana gelmesine sebebiyet vererek, ayrıca ana şartelin sürekli atması ve tesisata zarar verme sonucu oluşur. Bu benzer işlerinizde şarteli indirip en yakın bir Elektrikçi ustasından hizmet almanız en doğru seçenek olacaktır.

Profesyonel işinde ehli kişilerle bölgemizde yıllardır Mevlana elektrik ustası elektrik Bölümü Elektrik Tesisatı Yenileme, Kablolama, Topraklama, led Aydınlatma, Spot Aydınlatma,  Mevlana avize asma işleri, Aydınlatma Dekor, Elektrik Panolarının Bakımı, Elektrik Arıza Çözümleri, Elektrik Kaçağı Kontrol, Termosifon Montaj, Tamir ve Bakımı, Şofben Satış ve Hızlı Elektrikçi Servisi anlayışı ile güvenilir işinde uzman ekip arkadaşlarımız kontrolünde kapıya servis, veya istenilen güne saate vereceğiniz randevu ile işlerinizi aksatmadan bizi arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Elektrik Alakalı Başlıca Karşılaştığımız Sorunlar

Priz Arızaları Ve Priz Kablosu Yanması Ve Yenilemesi

Anahtar Düğmesi Çalışmıyor İç Tesisat İşleri Bakım Onarımı İşlemleri

Evin Şartel Panosunda Ses Gelmesi Ve Şartel Sigorta Arıza Onarım İşleri

Avize Duyu Değişme İşleri Spot Takma Ampul Değişimi

Kaçak Akım Rölesi Sürekli Atıyor Ve Teknik Arızaları Kaçak Akım Rölesi Değişimi

Mevlana Çevresinde Elektrikçi Ustası Elektrik Dükkanı

Mutfak şarteli atıyor ve yanık kokusu geliyor sebebi nedir?

Genel olarak bu tür sıkıntılarda tesisat ve priz kaynaklı olabilmekte, ayrıca kullandığınız Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Ani su ısıtıcılar şofben ve kettle benzer, Tost makinesi gibi yüksek elektrik akımı çeken cihazların bir arada birlikte çalışma sonucu yükleme sebebi ile kablo ısınması ve ısınmadan  kaynaklı priz ve fiş yanması meydana gelebilir. Bunun   dışında diğer bir faktör ise mutfak sigortası atması meydana gelmektedir.

Elektrik Adına Ve İnternet Arızaları Gibi Daha Sayamadığımız Ve Yazamadığımız Birçok Arıza İşleri Tadilat Ve Yenileme İşleri Ev İşyerinizde Ofisinizde Hata Tüm Mekanlarınızda Bize Ulaşıp Adresinize Servis Çağırmanız Yeterli Olacaktır.

Mevlana mahallesinde çevresinde her yerine evlere, iş yerlerine profesyonel elektrikçilerimiz ile arıza ve tamir hizmeti veriyoruz. Gece elektriğiniz mi bozuldu? Acil elektrik tamircisi mi arıyorsunuz? Çağrı merkezimizi aradığınız zaman bölgemizin her yerine 7/24 en kısa zamanda elektrik ustası gönderiyoruz.

Tecrübeli elektrik ustaları ile müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak sorununuzu en etkin ve hızlı bir biçimde çözüyoruz.

Kısa devre, pano tesisatı, kablonun su alması, kabloda hasar ve kopukluk, kablo temassızlığı, şalter sorunları, elektrik sigortası arızaları, priz ve ampul arızaları ve her türlü arıza, tamir, bakım işlemleriniz için hesaplı fiyatlarla, çözüm sonrası ve kapıda ödeme seçenekleri ile hizmet vermekteyiz.

Hayatımızın en önemli enerji kaynağı elektriktir. Bu enerji kaynağının belli noktalardan geçerek bizlere ulaşması gerekir. Elektrikle ilgili her türlü sorunlarınız için hizmetinizdeyiz. Bunu usta ve tecrübeli kişilerin yapması, size daha iyi hizmet olarak geri dönecektir.

0536 846 79 81

Mevlana mahallesi elektrikçi olarak Mahallesi’nin tüm sokaklarına ulaşabiliyoruz. Acil elektrikçi hizmetimiz için irtibat numaramız aracılığıyla bize ulaşabilir, sorunlarınızı anlatabilir hatta gösterebilirsiniz. Biz de sorunun analizini yaparak sizlere konu hakkında detaylı bilgi vererek sonrasında çözümü uygulama aşamasına taşıyoruz. Elektrik sorunlarınıza pratik ve uygun maliyetlerle çözümler sağlıyoruz Gaziosmanpaşa Mevlana elektrik ustası  klima kombi elektrik tesisatı işleri acil elektrikçi hizmetimiz için irtibat numaramız yukarıda mevcuttur.

Tüm bu hizmetlerimiz kapsamında hizmet kalitemizi arttırabilmek için sizlerin değerli görüş, öneri ve şikayetlerinize ihtiyacımız var. Her bir görüş ve öneri bizim için altın değeri taşımaktadır. Bu hizmetleri, müşteri memnuniyeti odaklı ve müşteri dostu şekilde veriyoruz.

Çağımızın olmazsa olmazı haline gelen ve tüm elektronik cihazların çalışma sebebi olarak bilinen Elektrik ülkemizde 220v alçak gerilim olarak, ve sanayi işletmeler için de 380v yüksek gerilim güç volt ile verim almaktayız. Firmamız Mevlana  mahallesi elektrikçi olarak profesyonel kadromuzla sizlerin elektrik problemlerine hızlı ve etkili çözümler sağlıyor ve bu çözümleri sorunlarınıza entegre ediyoruz. İstanbul’un Gaziosmanpaşa İlçesi Mevlana Mahallesi’nde verdiğimiz elektrik servis hizmetlerimiz için irtibat numaramızı kullanabilirsiniz. Mevlana elektrik ustası hizmetlerimiz dahilinde  tüm verdiğimiz teknik hizmetler dışında 7-24 bilgi ve servis almak için bizi hemen arayıp bilgi alabilirsiniz.

İnternet ve modem kurulum arıza bakım

Acil elektrikçi hizmetimizi sizlere 7/24 kesintisiz olarak sağlıyoruz. Uzman personellerimiz ile birlikte vermiş olduğumuz hizmet için irtibat numaramızdan ulaşarak acil elektrik servisimizi temin edebilirsiniz. Her saatte hizmetinizdeyiz. Arayın, sorunlarınıza çözüm yolları arayalım.

Hizmetlerimiz Başlıca  Mevlana Mahallesi Merkez Elektrik

 • Mevlana da yüksek gerilim elektrik, orta gerilim pano kurulumu, santral kablo çekme, telefon arızaları giderme, ev iç tesisat yenileme işlemi ve tadilat kablo kanallama işlerinizde,
 • Mevlana profesyonel servis hizmetleri ile elektrik pano kurulumu, otomasyon sistemleri kurulumu,
 • Elektrik panosu kurulumu, bina elektrik tesisatı, yanmaz kablo çeşitleri,
 • En yakın elektrik tamircisi Mevlana Alçak gerilim, orta gerilim, yüksek gerilim elektrik işleri,
 •  Mevlana bölgesinde İş yeri, büro, dükkan elektrik kablolama, büro, ofis ve iş yeri ve Cafe benzeri tüm işletme ve mekanların elektrik arızası,
 • Daire içerisine topraklama hat çekimi, paratoner kurulumu,
 • Elektrik kablolama, tava kurulumu, daire içi elektrik arızası, ofis içi priz arıza ve elektrik tesisatı, aydınlatma,
 • Bina ve iş yeri için yangın sistemleri, firma ve ev alarm sistemleri kurulumu,
 • Çanak anten düzeltme, uydu kurulumu güncelleme,
 • Dış mekan, iç mekan güvenlik sistemleri kablolama,
 • ADSL kablolama, Vdsl kablolama, cat5 kablo, cat6 kablo, İnternet arızaları, vitrin aydınlatma çözümleri sunuyoruz
 • Mevlana internet arızaları ve avize asma gibi montaj işlerinizi ittina ile yapılmaktadır.
 • Telefon kablosu çekme ve modem kurulum işlemler, menzil genişletici cihazlar Access point Roater ve tüm bağlantı teknik kurulum işlemi
 • Ses sistemleri kurulumu, Merkezi çanak uydu sistem kurulum ve çoklu elenbi bağlantı işleri

Bölgesel elektrik kesintiler için 186 arayınız.

 • Mevlana Bölge Elektrikçi Ustası Olarak Tüm Teknik Hizmetler
 • Elektrik Arızaları İşlerinde Yakın Elektrik Ustası
 • Güvenlik Kamera Servisi Sistem Kurulumu Ve İp Kamera Ve Wi-Fi Kamera Kurulumu
 • İnternet Arızaları Telefon Kablosu Çekimi Mevlana Merkez Elektrikçi Ustası
 • Tüm Menzil Genişletici Access Point, Roater Ve Data Kablosu Sıwıtch Kurulum İşleri Teknik Hizmetleri
 • Merkez Uydu Çanak Sistemleri Ayarlaması Ve Teknik Kurulum Güncelleme İşleri Bilişim Uzman Servis Hizmetleri
 • Tüm Aviz Modelleri Montajı Duy Spot Led Panel Ve Şerit Rgb Led Kurulum Ve Trafo Değişim İşleri Hizmeti
 • Klima Alakalı Kombi Alakalı Şofben Kablo Ve Sigorta Tesisat İşlemleri
 • Ev İşyeri Ofi Aydınlatma Ve Priz Anahtar Tesisat Tadilat İşleri Ve Tüm Pano Ve Şartel Sigorta Değişim Ve Arıza Bakım İşlemlerinizde Bizi Arayabilirsiniz.