buraya ekle

Kıraç elektrik arızlarını yed gün yirmi dört saat tamir eden Elektrik arızaları kıraç esenyurt, danışma ve arıza tespitini ücretsiz yapmaktadır. Ustasını bulamadığınız kamera, diyafon ve alarm gibi En yakın elektrik ustası malzemelerin, ustasını da anında tedarik ediyorlar.

Fiyat konusunda sürpriz çıkarmıyorlar. Acil Kıraç Elektrikçi  elektrik ustası arayan kişiler, işinin ehli olan kişileri tercih etmelidirler. Özellikle elektrikçi olmayanlara arıza ve döşeme yaptırmamalıdırlar. DİKKAT! Elektrik, hata götürmeyen bir meseledir. Hiç bir hatayı affetmez. Akıma kapılan kişiyi ölüme bile götürür.

İnşaat elektriği, ofis elektriği, yangın alarmı, gaz dedektörü, topraklama, çanak ve uydu kurulumu, kıraç internet bağlantısı kablo çekimi işleriniz, güvenlik kamerası, pano kurulumu ve internet-telefon tamiri gibi birçok alanda, yedi yirmi dört hizmet vermektedirler. Çok ciddi bir iş olan elektrik işi yine ciddi kişilere emanet edilmektedir. Elektrik yangınlarının sebebi, genellikle eskiyen elektrik tesisatlarıdır. Yine yanlış bağlama yüzünden şase olayı ve ardından yangın olayı gerçekleşmektedir. İşin ehli olmayan kişilere elektrik bağlatmak, arıza yaptırmak, çok risklidir. Kıraç ta klima kombi elektrik tesisatı işleri ve avize asma gibi montaj işlerinizi ittina ile uzman teknisyen ekiplerimizce yapılmaktadır. Sürekli arıza vermekle kalmaz çok ciddi can ve mal kaybına sebebiyet verebilir.

En yakın elektrik ustası kıraç bölgesinde Açıkta gördüğünüz kabloları ciddiye alın. Bir cana mal olabilir. Yine açık kablolara veya yanan kablolara su döküp, söndürmeye çalışmayın. Kıraç Elektrikçi Yapacağınız ilk şey hemen şartelleri indirmenizdir. Daha sonra yangını söndürebilirsiniz. Topraklamayı ihmal etmeyin. Topraklama, elektrik çarpılmalarını önleyen bir sistemdir. Elektrikli cihazlarınızı korur. Elektriğe çarpılan biriyle karşılaştığınızda, ona dokunuzsanız sizde akıma kapılabilirsiniz. Çok ciddi yaralanmalara hatta ölüme bile sebebiyet verebilir.

Yapılacak ilk şey elektriği kesmektir. Buna fırsatınız yoksa hemen plastik bir parçayla, akıma kapılan kişiyi, akımdan kurtarmalısınız. Yüksek gerilim hatlarına idrar yapan ve ölenlerin haberlerini sıkça duymaktayız. Yine yüksek gerilim hattından elektrik çekmeye çalışırken ölen vatandaş haberlerini de sıkça duymaktayız. Bu bize gösteriyor ki elektrik çok ciddi bir iştir ve elektrikçilikte ciddi bir iştir.

Kırac mahallesi  elektrik arızaları pano ve şartel arızaları değişimi 

İnternet arızaları cat6 kablosu çekimi, Telefon arızaları modem kurulumu işleri

Çanak anten servisi uydu kurulumu kırac uyducu avize asma işleri 

Kıraç güvenlik kamera işleri teknik arıza, giderme ve bağlantı sorunları ittina ile yapılmaktadır.

ACİL İNTERNET ELEKTRİKÇİ SERVİS HİZMETLERİ