buraya ekle

İzzetpaşa Mahallesi Elektrikçi

İzzetpaşa Mahallesi elektrikçi olarak hizmet verdiğimiz elektrik işlerinizi usta personellerimizle ve üst düzey kalitedeki malzemelerle yapıyoruz. İzzetpaşa Mahallesi elektrikçi olarak Şişli’nin İzzetpaşa Mahallesi’nde elektrik sorunlarınıza pratik ve uygun maliyetlerde çözümler sağlıyoruz.

Kullandığımız malzemelerin garanti süreci içerisinde zarar görmesi halinde ise ikinci kez servis ödemesi talep etmiyoruz. İzzetpaşa Mahallesi elektrikçi olarak kaliteli malzemeler kullanarak elektrik problemlerinizi çözüyor ve aynı sorunlarla bir daha karşılaşmamanız için sıkı sıkıya malzeme kontrolü ve iş analizi yapıyoruz. Bu sebeple sizden ikinci kez servis ödemesi talep etmiyoruz.

0536 846 79 81

İzzetpaşa Mahallesi elektrikçi olarak İzzetpaşa Mahallesi’nin tüm sokaklarına ulaşabiliyoruz. Acil elektrikçi hizmetimizi de bu avantajımızdan ötürü sizlere sağlayabiliyoruz. İzzetpaşa Mahallesi’nde acil elektrikçi hizmetimizle sorunlarınıza hızlı ve pratik çözümler arıyor ve bu çözümleri sorunlarınızı çözmek adına kullanıyoruz.

İzzetpaşa Mahallesi Elektrikçi
İzzetpaşa Mahallesi Elektrikçi

Hizmet kalitemizi arttırmak için siz değerli müşterilerimizin ve pek tabii ki değerli fikirlerine ihtiyaç duyuyoruz. Servislerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini arttırmamızda irtibat numaramızdan bize ulaşarak soru, öneri ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Acil elektrikçi hizmetimizi sizlere 7/24 kesintisiz olarak sağlıyoruz. Uzman personellerimiz ile birlikte vermiş olduğumuz hizmet için irtibat numaramızdan ulaşarak acil elektrikçi servisimizi temin edebilirsiniz. Sorunlarınız geç saatlerde baş gösterse de, o sorunları geç saatlerde de olsa çözebilecek kabiliyetlerde personellerimiz mevcuttur.

Hizmetlerimiz:

  • Yüksek gerilim elektrik, orta gerilim pano kurulumu, santral kablo çekme, telefon arızaları giderme,
  • Kompanze elektrik pano kurulumu, otomasyon sistemleri kurulumu,
  • Elektrik panosu kurulumu, bina elektrik tesisatı, yanmaz kablo çeşitleri,
  • Alçak gerilim, orta gerilim, yüksek gerilim elektrik işleri,
  • İş yeri, büro, dükkan elektrik kablolama, büro, ofis ve iş yeri elektrik arızası,
  • Daire içerisine topraklama hat çekimi, paratoner kurulumu,
  • Elektrik kablolama, tava kurulumu, daire içi elektrik arızası, ofis içi priz arıza ve elektrik tesisatı, aydınlatma,
  • Bina ve iş yeri için yangın sistemleri, firma ve ev alarm sistemleri kurulumu,
  • Çanak anten düzeltme, uydu kurulumu güncelleme,
  • Dış mekan, iç mekan güvenlik sistemleri kablolama,

ADSL kablolama, cat5 kablo, cat6 kablo, internet arızaları, vitrin aydınlatma çözümleri sunuyoruz.

 

Bağcılar elektrikçi