buraya ekle

 


İKİTELLİ ELEKTRİK USTASI 7/24 SERVİS HİZMETLERİ

İkitelli sanayii elektrikçi olarak ofis, site,işyeri,ve tüm mekanlarınızda elektrik işleri konusunda yüksek gerilim ve alçak gerilim dahil her konuda arıza tadilat ve piriz,anahtar,sigorta gibi tüm yenileme ve değişim işlemleriniz itinayla yapılmaktadır.

İkitelli elektrikçi tüm mekanlarınızda internet bağlantısı sorunları data kablo arızaları ve kablo kanallma gibi zayıf akım dediğimiz telefon arızaları dahil olmak üzere tüm teknik konularda bilgi almak ve servis için arayabilirsiniz.

İkitelli de elektrikçi tüm güvenlik kameraları sistem ve bağlantı gibi sıfırdan kurulum hizmeti verilmektedir.Çanak uydu tv kurulum çanak ayarı merkezi sistem kurulum işleri ve arızaları giderilmektedir.

ikitelli acil elektrikçi ve ikitelli nöbetçi elektrikçi hizmeti veren firmamız 7/24 ulaşabilirsiniz.levazım elektrik olarak aydınlatma sistemleri avize modelleri aplik ve gece lambaları,Led spot Led şerit işleri yapılır.

ikitelli elektrikçi olarak başta ikitelli olmak üzere bölgede her noktaya 7 24 servisimiz vardır.küçükçekmece ilçesinde ve çevre bölgede elektrik arızaları,internet arızaları ikitelli elektrik ustası ekiplerimizden servis almak içi hemen bizimle iletişime geçiniz.

ikitelli de elektrikci ev ve işyeri gibi tüm mekanlarınızda elektrik,internet,ve teknik tüm işlerinizde size bir telefon kadar yakınız.

İKİTELLİ ELEKTRİKÇİ BAŞLICA HİZMETLERİMİZ…

ikitellide elektrik işleri pano arızalerı bakım ve onarım işleri

ikitelli elektrik ustası internet arızaları,modem kurulumu,telefon arızaları,data kablusu ve telefon kablo çekimi

güvenlik kameraları montajı ikitelli,çanak anten uydu kurulum işleriniz,zil arızalarınız

ikitelli avize montajı,aplik montajı ve spot aydınlatma işleri,led şerit döşeme kablo kanallama işleriniz

ikitelli elektrikci klima ve kombi elektrik tesisatı işleri,

ikitelli acil elektrikçi,ikitelli nöbetçi elektrikçi,servis için bizi hemen arayınız…