buraya ekle

İkitelli Elektrik İnternet ve Teknik İşlerimler Ustası

İkitelli Elektrikçi olarak hizmet verdiğimiz elektrik işlerinizi usta personellerimizle ve üst düzey kalitedeki malzemelerle yapıyoruz. İkitelli bölgesinde elektrikçi olarak Küçükçekmece ikitelli organize bölgesi ve çevresinde elektrik sorunlarınıza pratik ve uygun maliyetlerde çözümler sağlıyoruz.
İkitelli  elektrikçi olarak kaliteli malzemeler kullanarak elektrik problemlerinizi çözüyor ve aynı sorunlarla bir daha karşılaşmamanız için sıkı sıkıya malzeme kontrolü ve iş analizi yapıyoruz. Bu sebeple sizden ikinci kez servis ödemesi talep etmiyoruz.
ikiteli elektrik ustası
en yakın ikiteli elektrikçi
Elektrikçi fimamız ikitelli acil elektrikci olarak tüm cadde ve sokaklarına  7/ 24 ulaşabiliyoruz. Acil elektrikçi hizmetimizi de bu avantajımızdan ötürü sizlere güven ve uygun fiyat avantajı ilehaftanın 7 günü sizlere hizmet veriyoruz. İkitelli de elektrikçiler  arıyorsanız sanayi bölgesinde en yakın ustayı kısa zaman da adresinizde gönderiyoruz.

nöbetçi ikitelli elektrikçi

Uzman personellerimiz ile birlikte vermiş olduğumuz hizmet için irtibat numaramızdan ulaşarak acil elektrikçi servisimizi temin edebilirsiniz. Sorunlarınız geç saatlerde baş gösterse de, o sorunları geç saatlerde de olsa çözebilecek kabiliyetlerde personellerimiz mevcuttur.

İkitelli başlıca servis ve hizmetlerimiz
İkitelli de tüm bölgeye servisimiz vardır. yüksek gerilim elektrik, orta gerilim pano kurulumu, santral kablo çekme, telefon arızaları giderme elektrik pano kurulumu,Elektrik panosu kurulumu, bina elektrik tesisatı, yanmaz kablo çeşitleri,Alçak gerilim, orta gerilim, yüksek gerilim elektrik işleri,İş yeri, büro, dükkan elektrik kablolama, büro, ofis ve iş yeri elektrik arızası,Daire içerisine topraklama hat çekimi, paratoner kurulumu,Elektrik kablolama, tava kurulumu, daire içi elektrik arızası, ofis içi priz arıza ve elektrik tesisatı, aydınlatma,Bina ve iş yeri için yangın sistemleri, firma ve ev alarm sistemleri kurulumu,Çanak anten düzeltme, uydu kurulumu güncelleme,Dış mekan, iç mekan güvenlik sistemleri kablolama,Adsl vdsl kablolama, cat5 kablo, cat6 kablo, internet arızaları, vitrin aydınlatma çözümleri sunuyoruz.  Elektrik şakası olmayan bir meseledir. Akıma kapılan bir kişi ile karşılaşırsanız, kesinlikle ona dokunmayın. Yoksa sizde akıma kapılabilirsiniz. Yapacağınız ilk şey elektriği kesmektir. Böyle bir olanağınız yoksa plastik bir parça ile akıma kapılan kişiyi çekmeye çalışmalısınız. Unutmamanız gereken şey, akıma kapılan kişiye çıplak elle dokunmamanızdır. Arızalarınızı yine elektrik ustalarına yaptırmalısınız. Yanan kablolara, açıktaki gerilim hatlarına su dökmeyin veya idrar yapmayın. Çünkü akıma kapılabilirsiniz ve çok ciddi sonuçlara neden olabilirsiniz.
  Elektrik işleri işin ehli ve uzman kişilerce yapılması gereken bir işlem olduğunu unutulmamalıdır. ayrıca Çok ciddi yaralanmalar hatta ölümle sonuçlanabilecek çarpılmalara neden olabilirsiniz. Elektrik yangınlarının sebebi ise, eski tesisat ve yanlış bağlama şekli olmuştur. Eski tesisatlar gevşer ve kopmalar meydana gelir. Şase dediğimiz olaylar gerçekleşir ve yangın olayı meydana gelebilir. Firmamız 2011 yıllından beri güvenilir uzman ekip ve kadrosuyla klima kablo elektrik işleri, kombi elektrik kablo ve şartel sigorta işlemleri ittina ile yapılmaktadır.
İkitelli başlıca hizmetlerimiz.
ikitelli elektrik işleri
internet arızaları
güvenlik kamera arızaları
avize montajı
uydu servisi
pano arızaları
sanayi elektrik arızaları ve topraklama hattı çekimi
spot aydınlatma işleri
piriz anahtar ve şartel arızaları