buraya ekle

Emirgan Elektrikçi

Emirgan Elektrikçi olarak hizmet verdiğimiz elektrik işlerinizi prof personellerimizle ve üst seviye kalitedeki malzemelerle yapıyoruz. Emirgan Elektrikçi olarak Sarıyerin Emirgan’nde elektrik sorunlarınıza pratik ve uygun maliyetlerde çözümleme eder sağlıyoruz.

Kullandığımız malzemelerin güvence vakti içerisinde zarar görmesi halinde ise 2. defa servis ödemesi talep etmiyoruz. Emirgan Elektrikçi olarak nitelikli malzemeler kullanarak elektrik sorunlarınızı çözüyor ve aynı sorunlarla tekrardan karşılaşmamanız için iyi sıkıya malzeme kontrolü ve iş analizi yapıyoruz. Bu sebeple sizden 2. defa servis ödemesi talep etmiyoruz.


0536 846 79 81

 

 

Emirgan Elektrikçi olarak Emirgan’nin tüm sokaklarına ulaşabiliyoruz. Acil elektrikçi hizmetimizi de bu avantajımızdan ötürü sizlere sağlayabiliyoruz. Emirgan’de acil elektrikçi hizmetimizle sorunlarınıza hızlı ve pratik çözümleme eder arıyor ve bu çözümleri sorunlarınızı çözmek mahaline kullanıyoruz.
Hizmet kalitemizi arttırmak için siz değerli müşterilerimizin ve bir sürü tabiki ki değerli fikirlerine ihtiyaç duyuyoruz. Servislerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini arttırmamızda bağlantı numaramızdan bize ulaşarak soru, öneri ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.
Emirgan Elektrikçi

 

Acil elektrikçi hizmetimizi sizlere 7/24 kesintisiz olarak sağlıyoruz. Prof personellerimiz ile birlikte vermiş olduğumuz hizmet için bağlantı numaramızdan ulaşarak acil elektrikçi servisimizi sağlamak edebilirsiniz. Sorunlarınız geç saatlerde başı gösterse de, o sıkıntıları geç saatlerde de olsa çözebilecek kabiliyetlerde personellerimiz bulunmaktadır

Hizmetlerimiz:

Yüksek gerilim elektrik, ortada gerilim pano kurulumu, santral kablo çekme, telefon arızaları giderme, Kompanze elektrik pano kurulumu, otomasyon sistemleri kurulumu, Elektrik panosu kurulumu, bina elektrik tesisatı, yanmaz kablo çeşitleri, Alçak gerilim, ortada gerilim, yüksek gerilim elektrik işleri, İş yeri, ofis, dükkan elektrik kablolama, ofis, ofis ve iş yeri elektrik arızası, Ev içerisine topraklama hat çebir takım, paratoner kurulumu, Elektrik kablolama, tava kurulumu, ev içi elektrik arızası, ofis içi priz arıza ve elektrik tesisatı, aydınlatma, Bina ve iş yeri için kocaman büyük büyük yangın sistemleri, firma ve ev alarm sistemleri kurulumu, Çanak anten düzeltme, uydu kurulumu güncelleme, Dış mekan, iç mekan güvenlik sistemleri kablolama, ADSL kablolama, cat5 kablo, cat6 kablo, internet arızaları, vitrin aydınlatma çözümleri sunuyoruz.