buraya ekle

 

 

Boğazköy bölgesinde ve çevresinde 7 24 hizmet veren firmamız sürekli hizmette olan, günün her saatinde usta tedarik edebilen, danışma ve arıza tespiti ücreti almamaktadır. Çok ciddi bir iş olan elektrik işini, yine aynı ciddiyetteki ustalarına yaptırmaktadır. Ustası zor bulunan internet arızaları, kamera ve avize asma montaj işleri gibi malzemelerin ustalarını da anında tedarik edebilmektedir.Acil elektrik ustası

 

Boğazköy’de elektrikçi işleri için, günün her saatinde usta bulmanız kolay. Çanak uydu montaj, adsl telefon kablo çekim işleri, klima kombi elektrik tesisatı, inşaat elektriği, ofis elektriği, güvenlik kamerası ve kurulum işlemleri, tadilat elektriği, topraklama hat, kablolu hat gibi birçok elektrik işini, itina ile yapıyorlar. Çok ciddiyet isteyen bir işi için ciddi ustalar tedarik edilmektedir. En yakın elektrikçi

 

Elektrik işinin ihmali, büyük can ve mal kaybına sebep olur.Bu yüzden boğazköy mahallesi elektrikçi olarak dikkatli olması gereken birçok konularda sizi uyarıyoruz. Açıkta gördüğünüz kabloları ciddiye alınız. Yine arızaların geciktirilmesi veya ihmal edilmesi de ciddi sonuçlar doğurabilir. Bozuk prizler, elektrik kaçağı yapan cihazlar ciddiye alınmalıdır. Yüksek gerilim hatlarına kapılıp ölenler, yine açık kablolara su dökerken kapılıp ölenler, sürekli haberlerde yayınlanmaktadır. Eski evleri tesisatlarının sebep olduğu yangınlarda sürekli haberlerde çıkmaktadır.

 

Akıma kapılan birisi ile karşılaştığınızda, yapmanız gereken ona dokunmadan hemen şarteli indirmenizdir. Ona dokunursanız, sizde akıma kapılarak, Allah korusun, ölümle burun buruna gelebilirsiniz. Yapmanız gereken şey yine elektriği kesmenizdir. Akıma kapılan kişiyi, plastik bir parça ile akımdan kurtarmalısınız.Elektrik servisi Eski elektrik tesisatı, yeni elektrik işleri için yetersiz geldiğinden ve kopmalar olduğundan, yangına sebep oluyor.

 

Bir usta çağırıp, tesisatı yenilemelisiniz. Yine işi bilmeyen, elektrikçi olmayan kişilerin, arıza ve döşeme yapması, ciddi sonuçlara neden oluyor. Yanlış bağlama, yangınlara ve akım kapılmalarına sebep olur. Kötü malzeme kullanımı da, arızaya sebep olur. Sigortaların küçük gelmesi sürekli atmalarına neden olur. Atma olmazsa yangın çıkabilir. Bu sebeple iyi bir ustaya yaptırılması gerekir.

BAŞLICA HİZMETLERİMİZ…