buraya ekle

Acil Elektrikçi 

Teknolojinin gelişmesi ve elektronik cihazların hayatımızda daha fazla yer alması elektriğe olan ihtiyacımızı artırmıştır. Günlük hayatta hemen her cihazın aksama olmadan çalışması için elektriğe ihtiyacı vardır. Çoğu zaman cihazlara elektrik akışı sorunsuz şekilde sağlanabilse de zaman zaman elektrik panolarında ya da kablolarda meydan gelen problemler, elektrik akışında aksamalara neden olabilir. Günlük hayatınıza problemsiz şekilde devam edebilmeniz açısından elektrik kaynaklı sorunun en kısa zamanda giderilmesi gerekir. Bu nedenle meydan gelen arızanın giderilmesi adına Acil elektrikçi ihtiyaç duyulur. Meydana gelen arızanın kısa sürede giderilmemesi günlük hayatınızı aksatacağı gibi daha ciddi sorunlara da neden olabilir.

Acil Elektrikçi Görev Tanımı Nedir?  

Halk arasında bilinen adıyla elektrikçi ya da elektrik tesisatçısı, yapıların iç ve dış elektrik tesisatını kurar, bakımını yapar ve arıza oluşması halinde giderir. Bunun yanı sıra elektrikli aydınlatma sistemlerinin, elektrikli ısıtma sistemlerinin ve haberleşme sistemlerinin montajını yapar; gerekli hallerde onarımını gerçekleştirir. Acil elektrikçilerinde görev tanımı farklı olmayıp günün her saatinde hizmet verebilmektedir. Özellikle akşam meydana gelen elektrik arızlarında adeta cankurtaran rolü oynamaktadır. Sizde günün hangi saati olduğu fark etmeksizin, meydana gelen elektrik arızaları için firmamızla iletişime geçebilir ve acil elektrikci hizmetinden uygun fiyata yararlanabilirsiniz.

Acil Elektrikçi Hizmetinin Faydaları Nelerdir? 

Elektrikle çalışan cihazların ya da elektrik tesisatlarının ne zaman arızalanacağının bilinmesi mümkün değildir. Bu neden acil elektrikçiye günün her saati ulaşabilmek, probleminizin günün her saatinde hızlı bir şekilde çözülebilmesini sağlar. Bu sayede başta zaman kaybı olmak üzere çeşitli mağduriyetlerin önüne geçmek mümkün hale gelir. Üstelik elektrik tesisatı ve elektrikli cihazların kafa karıştırıcı yapısıyla da uğraşmak zorunda kalmazsınız.

 Acil elektrikçilerden günün her saati aşağıda listelenen hizmetleri alabilirsiniz; 

  • Elektrik tesisatlarının bakım ve onarım faaliyetleri
  • İnternet arızlarının giderilmesi
  • Çanak uydu kurulumu ve sinyal kaybı yaşanması durumunda sinyal yakalama
  • Erişim noktası yönlendirici kurulum işlemleri
  • Güvenlik kamerası kurulumu
  • Avize montajı
  • Aydınlatma sistemi kurulumu, bakım ve onarımı
  • Klima, şofben ve kombi gibi sistemlerin kurulum, bakım ve onarımı

Acil Elektrikçileri Soruna Profesyonelce Müdahale Eder

Elektrik arızları hangi cihaz ya da tesisat üzerinde meydan geldiği fark etmeksizin tehlikelidir. Bu nedenle profesyonel müdahale olmazsa olmazdır. Başka bir deyiş ve amiyane bir tabirle “elektrik şakaya gelmez”. Geçmiş dönemde bu işte profesyonel olmayan kişilerin meydana gelen arızalara müdahaleleri söz konusu olmuş ve bu durum maddi hasarın yanında bazı geri dönülemez sonuçların meydana gelmesine sebebiyet vermiştir. Bunun en temel nedenini ise kişilerin elektrik tesisatlarını ve elektrikle çalışan cihazları hafife alması oluşturur. Elektrik sistemleri kendi içinde bir karmaşaya sahiptir ve bu karmaşa ancak profesyoneller tarafından anlaşılabilir. Bu nedenle günün hangi saatinde olursa olsun elektrik kaynaklı bir sıkıntıda acil elektrikçi çağrılmalıdır.

ACİL ELEKTRİKCİ