buraya ekle

Yunus Emre Mahallesi Elektrik Servisi İnternet Arıza

İstanbul’un Yunus Emre semtinde yaşayan siz değerli müşterilerimize temeli elektriğe dayanan hizmetlerimizle servis sağlıyoruz. İşlerinde usta olan kadromuzla sorunlarınıza ve isteklerinize en kısa zamanda ve en uygun fiyata hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Yunus emre elektrikçi olarak size bircok  konu servis hizmeti vermekteyiz. Yunus Emre elektrikçiler size en yakın ustayı yönlendirme yaparak kısa zamanda vereceğiniz adrese gelmektedirler. kaliteli hizmet anlayışı ve uygun fiyat garantisi ile size bir telefon kadar yakınız. hizmeti için irtibat numaramız:

0536 846 79 81 ARAYINIZ…

beşiktaş elektrikçi

Yunus Emre ilçesi ve tüm semtinde yaşadığınız elektrik sorunlarına hızlı, pratik ve en uygun fiyatlarımızla çözüm arıyoruz. Bu hizmetlerimizde kalitemizi daha da arttırabilmek adına görüş ve önerilerinize ihtiyacımız olduğunu belirtmeliyiz. Görüş ve önerilerinizi bildirmek için bizlere 0536 846 79 81 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

BÖLGESEL ELEKTRİK KESİNTİLER İÇİN 186 ARAYINIZ.

Yunus Emre’de acil elektrikçi  olarak sizlere en hızlı şekilde ulaşmamız mümkündür. Yunus Emre Sultan elektrikçi ustalarımız ile siz müşterilerimizin acil elektrikçi ihtiyacını karşılayabiliyoruz. Yunus Emre Sultan semtinin elektrik problemlerini çözüyoruz

Yunus Emre Elektrikçi hizmetinde Yunus Emre  tüm sokaklarına hızlıca ulaşabiliyoruz. Uzman kadromuz ve kaliteli hizmetimizin yanı sıra en uygun fiyat garantisi vermekteyiz.

Sizin için! Verdiğimiz hizmetlerce kullandığımız malzemelerin tümü İSO ve TSE  kalite güvence belgelerine sahip ürünleri kullanılarak güvenilir kaliteli bir işçilik ile sizlere hizmet veren  mobil servis desteği ile en kısa sürede adresinize geliyoruz. Bilgi ve servis talep etmek için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Modem kurulumu, accsess point kurulum

Yunus Emre Elektrikçi – Hizmetlerimiz: TV, uydu çanak anten servisi, telefon kablo çekimi, internet kabosu çekimi bağlantısı, zil arızaları,/kurulumu/bakımı/montajı, güvenlik kamera arıza bakım işlemleri, led şerit döşeme, sistemleri/arızası/bakımı/montajı ve kurulumu. Aydınlatma ve ses sistemleri montajı/arızası, gaz detektörü ve ses sensörleri montajı/arızası; apartman, site, daire, ofis ve iş yerleri. Ticarethanelerde, asansörlerde ve katlarda; elektrik panoları ve yeni elektrik kabloları itina ile değiştirilir bakımı ve arızası yapılır.

Yunus Emre Elektrikçi – Çözüm Alanlarımız:

 • Yüksek gerilim elektrik, orta gerilim pano kurulumu, santral kablo çekme, telefon arızaları giderme,
 • Kompanze elektrik pano kurulumu, otomasyon sistemleri kurulumu,
 • Elektrik panosu kurulumu, bina elektrik tesisatı, yanmaz kablo çeşitleri,
 • Alçak gerilim, orta gerilim, yüksek gerilim elektrik işleri,
 • İş yeri, büro, dükkan elektrik kablolama, büro, ofis ve iş yeri elektrik arızası,
 • Daire içerisine topraklama hat çekimi, paratoner kurulumu,
 • Elektrik kablolama, tava kurulumu, daire içi elektrik arızası, ofis içi priz arıza ve elektrik tesisatı, aydınlatma,
 • Bina ve iş yeri için yangın sistemleri, firma ve ev alarm sistemleri kurulumu, ev işyeri  duy ampul takma işleri, iç tesisat arızaları elektrik tamir işleri,
 • Çanak anten düzeltme, uydu kurulumu güncelleme, anten kablosu çekimi,
 • Dış mekan, iç mekan güvenlik sistemleri kablolama, ev işyeri ofis piriz değişimi bakım yenileme işleri, Yunus Emre elektrik tamircisi
 • ADSL kablolama, Access point kurulumu, İnternet ankastre vdsl arızaları , cat6 kablo çekimi jak soket takma işleri, internet arızaları, vitrin aydınlatma, ev içinde tadilat işleriniz,
 • Elektrik malzemeleri yenileme ve vitrin aydınlatma sistemleri’nde çözümler sunuyoruz.
 • Klima elektrik tesisatı işleri kablo bağlantısı işleri ve şartel değişimi topraklama hattı çekimi
 • Kombi elektrik sigorta atması ve elektrik tesisatı işleri ittina ile yapılmaktadır.
 • Şofben montaj işleriniz, kablo çekimi 3×2,5 antiklon kablo ile güvenilir uzman ustalarımız kontrolünde hızlı ve titizlikle yapılmaktadır.
 • En yakın Elektrikçiler avize asma, televizyon kurulumu, televizyon asma duvara işleriniz, gibi montaj işlerinizi itina ile yapılmaktadır.