buraya ekle

Başakşehir de elektrikçi

Acil elektrikçi başakşehir elektrik ustası olarak sizlere günün her saatinde servis ve bilgi hizmeti veren firmamız güven ve kaliteli işçilik uygun fiyatlı hizmetleri ile ev iş yeri gibi tüm mekanlarınız bizi aramanız yeterli olacaktır. başaksehirde elektrikci 7/24

Başakşehir elektrik ve internet teknik hizmetler

Hizmet kalitemizi arttırmak için siz değerli müşterilerimizin ve pek tabii ki değerli fikirlerine ihtiyaç duyuyoruz. Servislerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini arttırmamızda irtibat numaramızdan bize ulaşarak soru, öneri ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.
Acil elektrikçi hizmetimizi sizlere 7/24 kesintisiz olarak sağlıyoruz. Uzman personellerimiz ile birlikte vermiş olduğumuz hizmet için irtibat numaramızdan ulaşarak acil elektrikçi servisimizi temin edebilirsiniz. Sorunlarınız geç saatlerde baş gösterse de, o sorunları geç saatlerde de olsa çözebilecek kabiliyetlerde personellerimiz mevcuttur.

Başakşehir internet arızaları cat6 cat5 data kablosu çekim işleri,telefon kablosu çekimi modem kurulumu gibi birçok teknik işlerinizde uzman bilişim ekiplerimiz kontrolü altında yapılmaktadır. Tüm altyapı çalışmaları data ve telefon kablosu çekimi gibi santral kurulumu gibi işlerinizde bize danışmadan karar vermemeniz yaranıza olacaktır.

Basakşehirde çanak anten uydu servisi elektrikci başakşehirde olarak merkezi uydu sistemleri,uydu çanak anten kurulum işleri,televizyon kurulumu televizyon asma montajı ve anten kablosu çekimi işlerinizde size tse,iso belgeli ürünleri kulanarak son teknoloji cihazlar ile uydu sinyal kalitesini en iyi şekilde ayarları yapılmaktadır. kablolama işlerinizde bizi hemen arayanız.

Başakşehir en yakın elektrikçi avize asma avize asma aydınlatma sistemleri led spot aydınlatma işleriniz,led şerit döşeme,sensörlü lamba takma,Korniş takma montaj işleri,ev veya tüm mekanlarınız için montaj işleriniz için bizi arayarak servis isteyebilirsiniz.

Güvenlik kameraları kurulumu ve arıza servisi başakşehir  güvenlik kameraları arıza servisi ve teknik sorunlarınızda kamera ilgili bircok teknik destek hizmetleri ile size uzmanlaşmış kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Başakşehir klima kombi elektrik tesisatı işleri elektrik ve elektrik tesisatı ilgili klima kombi termostat ve şofben gibi tüm cihazlarnızın tesisat işleri ittina ile yapılmaktadır.

Zil arızaları diyafon arızası kurulumu bakımı ve montajı yapıyoruz. basaksehir nöbetci elektrikci topraklama hattı çekim işleri uzman ekiplerimiz ile sizlere güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti ile uygun fiyatlı servislerimiz ile nöbetçi servis hizmetleri destek ve servis almak için bizimle hemen iletişime geçiniz.

BAŞLICA SERVİSLERİMİZ…

  • ELEKTRİK ARIZALARI
  • İNTERNET ARIZALARI
  • ÇANAK KURULUMU UYDU SERVİSİ
  • GÜVENLİK KAMERALARI MONTAJI TEKNİK ARIZALARI SERVİSİ
  • AVİZE ASMA MONTAJ VE APLİK MONTAJ İŞLERİ
  • ZİL ARIZALARINIZ TV KURULUMU TV ASMA MONTAJI SES SİSTEMİ KURULUMU
  • TELEFON KABLOSU CAT5,CAT6 VE ANTEN KABLOSU ÇEKİMİ MODEM KURULUMU KABLO KANALLAMA İŞLERİ
  • PANO ARIZALARI SİGORTA DEĞİŞİM VE ARIZA İŞLERİNİZDE TADİLAT İŞLERİ PİRİZ ANAHTAR DEĞİŞİM İŞLERİ