buraya ekle

bağcılar elektrikci

Bağcılar ilçesinde  yaşayan siz değerli müşterilerimize temeli elektriğe dayanan hizmetlerimizle servis sağlıyoruz. İşlerinde usta olan kadromuzla sorunlarınıza ve isteklerinize en kısa zamanda ve en uygun fiyata hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Bağcılar elektrikçi hizmeti için irtibat numaramız ile Bağcılar ilçesi ve tüm semtinde yaşadığınız elektrik sorunlarına hızlı, pratik ve en uygun fiyatlarımızla çözüm arıyoruz. Bu hizmetlerimizde kalitemizi daha da arttırabilmek adına görüş ve önerilerinize ihtiyacımız olduğunu belirtmeliyiz. Görüş ve önerilerinizi bildirmek için bizlere 0536 846 7981 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Bağcılarda acil elektrikçi  olarak sizlere en hızlı şekilde ulaşmamız mümkündür. Bağcılar Sultan elektrikçi ustalarımız ile siz müşterilerimizin acil elektrikçi ihtiyacını karşılayabiliyoruz. Bağcılar ve bölgesinde tüm semtinin elektrik problemlerini çözüyoruz.

 

Bağcılar nöbetçi elektrikçi hizmetinde Bağcıların  tüm sokaklarına ve hizmet gereken ve bize ulaşan tüm vatandaşlarımıza hızlı ve ekonomik fiyatlar ile hızlıca ulaşabiliyoruz. Uzman kadromuz ve kaliteli hizmetimizin yanı sıra en uygun fiyat garantisi vermekteyiz.Sizin için! Verdiğimiz hizmetlerce kullandığımız malzemelerin tümü İSO ve TSE  kalite güvence belgelerine sahip ürünleri kullanılarak güvenilir kaliteli bir işçilik ile sizlere hizmet veren  mobil servis desteği ile en kısa sürede adresinize geliyoruz. Bilgi ve servis talep etmek için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bağcılar Elektrikçi – Hizmetlerimiz 

TV, uydu çanak anten servisi, telefon kablo çekimi, internet kabosu çekimi bağlantısı, zil arızaları,/kurulumu/bakımı/montajı, güvenlik kamera arıza bakım işlemleri, led şerit döşeme, sistemleri/arızası/bakımı/montajı ve kurulumu. Aydınlatma ve ses sistemleri montajı/arızası, gaz detektörü ve ses sensörleri montajı/arızası; apartman, site, daire, ofis ve iş yerleri. Ticarethanelerde, asansörlerde ve katlarda; elektrik panoları ve yeni elektrik kabloları itina ile değiştirilir bakımı ve arızası yapılır.

Güneşli elektrikçi başta ilçemizde ve bölgemizdeki tüm cadde ve semt mahallerine hızlı servis imkanı sunan firmamız güneşli de elektrikçi, kirazlı mahallesi elektrikçi, başta olmak üzere ev içinde anlık ve arızalanmış tüm işlerinizde arıza vermeden ve herhangi bir tehlike yaşamadan senelik bakım ve onarım yapılması önemli bir husus olduğu gibi, işyeri pano ve şartel test edilmesi de bir işyerinde güvenlik önlemi kadar önemli olduğunu unutulmamalıdır.

NOT: BÖLGESEL ELEKTRİK KESİNTİLER İÇİN 186 ARAYABİLİRSİNİZ.

Bağcılar Elektrikçi /Çözüm Alanlarımız Başlıca Hizmetlerimiz.

Yüksek gerilim elektrik, orta gerilim pano kurulumu, santral kablo çekme, telefon arızaları giderme,

Kompanze elektrik pano kurulumu, otomasyon sistemleri kurulumu,

Elektrik panosu kurulumu, bina elektrik tesisatı, yanmaz kablo çeşitleri,

Alçak gerilim, orta gerilim, yüksek gerilim elektrik işleri,

İş yeri, büro, dükkan elektrik kablolama, büro, ofis ve iş yeri elektrik arızası,

Daire içerisine topraklama hat çekimi, paratoner kurulumu,

Elektrik kablolama, tava kurulumu, daire içi elektrik arızası, ofis içi priz arıza ve elektrik tesisatı, aydınlatma, Bina ve iş yeri için yangın sistemleri, firma ve ev alarm sistemleri kurulumu, ev işyeri  duy ampul takma işleri, iç tesisat arızaları elektrik tamir işleri,

Çanak anten düzeltme, uydu kurulumu güncelleme, anten kablosu çekimi,

Dış mekan, iç mekan güvenlik sistemleri kablolama, ev işyeri ofis piriz değişimi bakım yenileme işleri, Bağcılar elektrik tamircisi

ADSL kablolama, Access point kurulumu, İnternet ankastre vdsl arızaları , cat6 kablo çekimi jak soket takma işleri, internet arızaları, vitrin aydınlatma, ev içinde tadilat işleriniz,

Elektrik malzemeleri yenileme ve vitrin aydınlatma sistemleri’nde çözümler sunuyoruz.

Klima elektrik tesisatı işleri kablo bağlantısı işleri ve şartel değişimi topraklama hattı çekimi

Kombi elektrik sigorta atması ve elektrik tesisatı işleri ittina ile yapılmaktadır.

Şofben montaj işleriniz, kablo çekimi 3×2,5 antiklon kablo ile güvenilir uzman ustalarımız kontrolünde hızlı ve titizlikle yapılmaktadır.

En yakın Elektrikçiler avize asma, televizyon kurulumu, televizyon asma duvara işleriniz, gibi montaj işlerinizi itina ile yapılmaktadır.