buraya ekle

Büyükçekmece elektrikçi, yıllardır başta büyükçekmece  ilçesinde ve tüm semtlerinde mahallesinde  hizmet veren uzman ekiplerimiz ile haftanın 7 günü tüm elektrik arızaları,Büyükçekmece bölgesinde da internet bağlantısı sorunları gibi daha birçok konularda size bir telefon yakınız. 0536 846 79 81

Büyükçekmece en yakın elektrikçi  klima elektrik tesisatı işleriniz ittina ile yapılmaktadır. en yakın elektrikçi arıyorsunuz evinizde veya işyeri gibi tüm mekanlarınızda bizi arayarak teknik bilgi veya adresinize servis isteyebilirsiniz. Büyükçekmece elektrik ustası uygun fiyat garantisi ve 100%100 müşteri memnuniyeti anlayışımızla yapılacak tüm teknik işlemler garanti kapsamında olacaktır.

     Büyükçekmece acil elektrikçi avize asma montaj işleri, çanak uydu kurulumu ve televizyon asma montajı işlemleri,kombi sartel ve sigorta değişimi işlemleri için uzman ekiplerimizden yardım alabilirsiniz.

Büyükçekmece en yakın elektrikçi
Büyükçekmece 7/24 elektrikçi

Büyükçekmece internet arızaları adsl vdsl arızaları kurulumu işleri bağlantısı teknik işleriniz için arayabilirsiniz.

Büyükçekmece  elektrik servisi Led spot aydınlatma işleriniz ve diğer aydınlatma alakalı teknik işlemlerinizde size işin ehli ustalarımızla servis vermekteyiz.

Acil elektrikçi ustası büyükçekmece  topraklama işleri ve kablo çekimi işlemleri,evinizde ve ulaşabilecek birçok arıza işleri için bizi arayarak bilgi almanız mümkündür.evinizde şofben montajı işleri gibi elektrik konusunda birçok detaylı işlem için bizi hemen arayınız.

BAŞLICA TEKNİK HİZMETLERİMİZ…

Tüm ev,iş mekanlarınız elektrik arızaları Tesisat cihazları kullanarak arızaların yeri belirlenir.

İç tesisat arızaları,bakımı ve onarım işlerinizdeArızalı kablolar, yanmış sigortalar gibi parçaları ve diğer elektrik cihazlarının elemanları onarılır yada yenileriyle değiştirilir.

Avize takmak, avize yerlerini değiştirmek veya Avizelerin oda içerisinde mevcut yerlerine montajı yapılır.

Duvara askılı Televizyon montaj sıva üstü kablo kanalı döşenir.Telefon ve İnternet Arızaları giderilir düzenli bakım ve onarımları yapılır.

Anten kablosu çekimi uydu çanak anten kurulum işleri, televizyonun montajı yapılır.
Aplik montajı ve Abajur montajı yapılır.

Avize asma avize montaj işleri,topraklama hat çekimi yapılır.Kablo Tava Kurulum yapılır.led spot aydınlatma işleriniz Led şerit döşeme işleri.Elektrik ustası 

Tesisat düğmeleri ve sigorta şartel değişimi gibi donatımı,motorları ve diğer elektrikli mekanizmaları incelemek,tamir bakımı ve tadilat işleriniz yapılmaktadır.

Sigorta kutusu, anahtar, ampul ve priz yerleri (sortiler) gibi eşyayı yerine takmak ve tespitini yapmak.
Yeni elektrik cihazları yada sistemleri kurulur.Cat5,Cat6 data kablosu çekimi modem kurulumu,tadilat işleri ve internet kablusu çekim işleri uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

 

Call Now Button Tıkla (0536) 846 79 81