buraya ekle

    Başakşehirde elektrikçi ustası,yıllardır başta Başakşehir  ilçesinde ve tüm semtlerinde hizmet veren uzman ekiplerimiz ile haftanın 7 günü tüm elektrik arızaları,vaditepe ve kiptaş bölgesinde da internet bağlantısı sorunları gibi daha birçok konularda size bir telefon yakınız. 0536 846 79 81

   Başakşehir Bahçeşehir en yakın elektrikçi klima elektrik tesisatı işleriniz ittina ile yapılmaktadır. vadi tepe evleri en yakın elektrikçi arıyorsunuz evinizde veya işyeri gibi tüm mekanlarınızda bizi arayarak teknik bilgi veya adresinize servis isteyebilirsiniz.Başakşehir acil elektrikci elektrik ustası uygun fiyat garantisi ve 100%100 müşteri memnuniyeti anlayışımızla yapılacak tüm teknik işlemler garanti kapsamında olacaktır.

Acil başakşehirde elektrikçi, avize asma montaj işleri, çanak uydu kurulumu ve televizyon asma montajı işlemleri,kombi sartel ve sigorta değişimi işlemleri için uzman ekiplerimizden yardım alabilirsiniz.

Başakşehir elektrik servisi Led spot aydınlatma işleriniz ve diğer aydınlatma alakalı teknik işlemlerinizde size işin ehli ustalarımızla servis vermekteyiz.

Acil elektrikçi topraklama işleri ve kablo çekimi işlemleri,evinizde ve ulaşabilecek birçok arıza işleri için bizi arayarak bilgi almanız mümkündür.evinizde şofben montajı işleri gibi elektrik konusunda birçok detaylı işlem için bizi hemen arayınız.

BAŞLICA TEKNİK HİZMETLERİMİZ…

Başakşehir elektrik tesisatı işleri,internet arızaları kablo çekimi bağlantısı adsl arızaları modem kurulumu gibi teknik işlerinizde

Tüm ev,iş mekanlarınız elektrik arızaları Tesisat cihazları kullanarak arızaların yeri belirlenir.

iç tesisat arızaları bakımı ve onarım işlerinizdeArızalı kablolar, yanmış sigortalar gibi parçaları ve diğer elektrik cihazlarının elemanları onarılır yada yenileriyle değiştirilir.

Avize takmak, avize yerlerini değiştirmek veya Avizelerin oda içerisinde mevcut yerlerine montajı yapılır. 0538 846 79 81

Duvara askılı Televizyon montaj sıva üstü kablo kanalı döşenir.Telefon ve İnternet Arızaları giderilir düzenli bakım ve onarımları yapılır.

Anten kablosu çekimi uydu çanak anten kurulum işleri, televizyonun montajı yapılır.
Aplik montajı ve Abajur montajı yapılır.

Avize asma avize montaj işleri,topraklama hat çekimi yapılır.Kablo Tava Kurulum yapılır.led spot aydınlatma işleriniz Led şerit döşeme işleri

Tesisat düğmeleri ve sigorta şartel değişimi gibi donatımı,motorları ve diğer elektrikli mekanizmaları incelemek,tamir bakımı ve tadilat işleriniz yapılmaktadır.

Sigorta kutusu, anahtar, ampul ve priz yerleri (sortiler) gibi eşyayı yerine takmak ve tespitini yapmak.

Yeni elektrik cihazları yada sistemleri kurulur.Cat5,Cat6 data kablosu çekimi modem kurulumu,tadilat işleri ve internet kablusu çekim işleri uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

 

Call Now Button Tıkla (0536) 846 79 81